Služby

HR & personalistika

Sestavíme akční plán a strategii k vašemu cíli, budete odcházet s elánem pracovat na této změně.

Proč externí HR?

Jste v situaci, kdy váš tým nedodává výsledky, nekomunikují spolu a tok informací drhne, lidé vám začínají pomalu odcházet? Atmosféra ve firmě upadá?

Když začneme spolupracovat, zanalyzujeme počáteční stav, najdeme milníky a důvody vzniku nespokojenosti, stanovíme si, jak byste chtěli, aby to v reálu vypadalo a hledáme možnosti, co daný manažer a majitel může sám ovlivnit a jak. Aplikujeme na lidi nové definice „jak“, aby se situace zlepšila.

Odstraňujeme bariéry špatně nastavených procesů a nesplněných očekávání, což vede k získání prostoru na to, znovu efektivně pracovat.

Postup spolupráce

Provedu vás krok za krokem

1.

Úvodní schůzka

Potkáme se a řekneme si, jak budeme spolupracovat, jaké téma budeme řešit, čeho chcete dosáhnout a proč.

2.

Audit tématu

Audit tématu a problémů z minulosti. Nacházíme společně s majitelem nebo manažerem prostor ke zlepšení.

3.

Jednotlivé konzultace

Sedíme nad „jak“. Nad konkrétními kroky a jejich dopady, aby tým lépe fungoval.

4.

Viditelné zlepšení

Ohlédnutí nad fungováním v dané oblasti, kterou jsme si v úvodu pečlivě vydefinovali.

Příběh klientky

Co vám naše spolupráce přináší

Co vám naše spolupráce přináší?

Společné sezení mi pomohlo ujasnit si role a celkovou interakci mezi mnou a Dominikou (5 let jsem pracovala sama a nevěděla co a do jaké míry mám sdílet). Nejvíce jsem ocenila tvůj rozbor našich povah a vlastností a krásně jsi mi to pomohla vyjasnit tak, že jsme potom lépe chápaly naše vzájemné jednání. To byl asi můj největší soukromý přínos – podívala se na nás třetí strana a ještě docela trefně.

Co přinesla naše spolupráce vaší firmě?

Neměly jsme dost dobrý recept na to „JAK“ a to nám asi nejvíce chybělo. Máme pozitivně smýšlející tým a krásné vztahy na pracovišti, ale nevěděly jsme, jak začít a ty jsi nás navedla na položení zásadních strategických otázek našemu managementu a upřímně z jejich odpovědí doteď čerpám. Pomohlo to i jim, protože se dost důkladně zamysleli nad celkovou strategií a dalším směřováním.

Co vidíš jako můj největší přínos oproti konkurenci?

Toto nemohu moc posoudit, protože žádný další meeting na takový osobní rozbor vazeb se neudál, ale asi nebyl potřeba J výhodou bylo podle mě také to, že tě Dominika dobře zná, takže jsme nejednaly úplně s někým cizím. Plně jsem její referenci o tobě věřila.

Olga Laková, HiLase

Krásné reference. Děkuji!

Spokojení klienti

Zajistěte si svou budoucnost

Napište mi

Formulář

Vyplňte prosím formulář