O mně

Jsem Hanka

Lektorka, koučka a personalistka, která od práce HR přešla na podporu lidí v nacházení spokojenosti v jejich životě.

Můj příběh

Od práce v HR jsem přešla na podporu lidí v nacházení spokojenosti v jejich životě. Když jsem pracovala na personálních oddělení korporátních společnostech, všimla jsem si, že spokojenost zaměstnanců tkví v “maličkostech”. A i ve svém osobním životě, kdy můj manžel prošel rakovinou v době mého první těhotenství praktikovala jsem rozhodnutí “dělání malých drobností” až k velkému cíli.

Kloubím svou roli personalistky a koučky, kdy propojuji zaměstnance a zaměstnavatele, tak aby si rozuměli. Jako lektorka sdílím pracovní i osobní zkušenosti s teorií a vědeckými studiemi.

Co dělám s láskou

Zabývám se lidským potenciálem a nastavuji procesy ve firmách. S klienty často řeším pro ně nepříjemná nebo nesnadná témata a pomáháme jim je zvládnout. Lidský potenciál pro nás znamená kombinaci zkušeností, znalostí, životních příběhů a dovedností daného člověka. Proto je každý člověk jedinečný.

Vedu zaměstnavatele k tomu, aby ve svých lidech objevovali lidský potenciál, tuto pestrou směsici a nevnímali je jako stroje. Pomáhám jim lépe poznat svůj tým lidí.

Díky tomu v něm mohou najít vhodné kandidáty na novou pozici a také ušetřit finanční prostředky.

Mé přání

Můj cíl a vize

Kontakt

Napište mi